شستشو با مواد ضدعفونی
با رعایت پروتکل های بهداشتی

تلفن:
1581

قالیشویی خوب در ازگل یکی از بهترین قالیشویی ها در تهران و یکی از شعب قالیشویی بزرگ کسری در این کلانشهر می باشد که میتوانید از خدمات متنوع این شرکت استفاده کنید.

قالیشویی در امام خمینی

قالیشویی کسری در ازگل با رعایت موارد بهداشتی و رعایت کامل موارد پروتکل های اجتماعی سعی دارد تا نظافت و تمیزی فرش های شما را بازگرداند . در این راستا تلاش ما بر آن است تا با رعایت اصول بهداشتی، این وظیفه ی خطیر را به درستی انجام دهیم. این مجموعه با دارا بودن شعب بسیار در سراسر تهران مانند شعبه قالیشویی الهیه و همچنین شعبه قالیشویی ولنجک و دیگر شعب در تهران بزرگ توانسته دغدغه بسیاری از شما عزیزان در این مناطق را برآورده کند. این قالیشویی تمامی فرش و قالی های شما را با دستگاه های تمام اتوماتیک و بهترین مواد و متریال های شستشو، مانند روز اول تحویل میدهد. علاوه بر این خدمات ارزنده دیگری مانند شستشوی مبل در منزل و رفوگری و ریشه زنی فرش ها چه دستباف و چه ماشینی در این قالیشویی انجام می شود. سابقه طولانی و اعتماد بسیاری از مشتریان به این قالیشویی باعث شده تا به یکی از بهترین قالیشویی های تهران تبدیل شود. پس اگر میخواهید خدمات بی نظیر ما را تجربه کنید همین الان با شماره زیر تماس بگیرید و فرش و قالی های خود را با خیال راحت به ما بسپارید.

22891261 – 021

بهترین قالیشویی در آپادانا

انتخاب یک قالیشویی معتبر

یکی از موارد مهم در انتخاب یک قالیشویی معتبر رضایت بالای مشتریان این مرکز می باشد که نشان دهنده این امر می باشد. همچنین زیاد بودن نمایندگی ها و شعبه ها در سراسر مناطق مختلف یکی دیگر از این موارد می باشد. تصور اینکه یک قالیشویی در همه نقاط یک شهر شعبه داشته باشد و شما به راحتی و در کوتاهترین زمان فرش های خود را شسته و تمیز تحویل بگیرید بسیار میتواند لذت بخش باشد. پس برای انتخاب یک قالیشویی خوب به فاکتور های زیر حتما دقت بفرمائید :

  1. کیفیت عالی در شستشو
  2. قیمت مناسب و زیر نظر اتحادیه قالیشویی
  3. تعدد شعب
  4. رضایت بالای مشتریان سابق و قدیمی

شستشوی مبل با بهترین مواد

قالیشویی کسری این افتخار را دارد که با تنوع خدمات خود در سرتاسر تهران تمامی نیازهای عزیزان در شهر تهران و اطراف تهران را در زمینه نظافت و خدمات منزل برآورده کند و یکی از همین خدمات شستشوی انواع مبلمان است که در این مرکز انجام میشود و برای تمیزکاری مبلمان خود کافیست با ما تماس بگیرید و در کمترین زمان ممکن همکاران ما در محل حاضر شوند و در کوتاهترین زمان و با دقت بسیار مبل های شما را تمیز مثل روز اول تحویل دهند.

پس از شستشوی مبل های خود توسط کارشناسان مبلشویی شرکت کسری متوجه تفاوت ها با سایر شرکت های قالیشویی خواهید شد. پش همین الان گوشی تلفن خود را بردارید و با شماره چهار رقمی 1581 تماس بگیرید و مبلهای خود را در هر اندازه . ابعاد و تعدادی به ما بسپارید.

قالیشویی کسری ازگل

متخصص در شستشو انواع فرش

اگر در تهران به دنبال قالیشویی پیشرفته و با قدمت بالا هستید که به آن اطمینان کنید و قالی های با ارزش و دستباف خود را به آن بسپارید، راه را درست آمده اید ما در قالیشویی کسری تمامی قالی های ارزشمند شما را با حساسیت تمام و با ظرافت کامل می شوییم. کافیست به ما اطمینان کنید و با ما تماس بگیرید.

دستگاه تمام اتوماتیک قالیشویی آپادانا
دستگاه های اتوماتیک
تحویل سریع قالیشویی
تحویل بصورت لول
تعمیر فرش قالیشویی آپادانا
مرمت و بازسازی فرش
تضمین کیفیت
قیمت مناسب
تماس شبانه روزی
تحویل فوری

دستگاه های قالیشویی کسری تمام اتوماتیک میباشند این دستگاه ها هم باعث صرفه جویی در زمان میشود هم دقت شستشو را چند برابر می کند. توجه به حساسیتهای مشتریان دغدغه ما است

شستشوی تمام اتوماتیک قالیشویی آپادانا

شستشوی فرش دستبافت با دقت چند برابری انجام میشود در این باب ما در قالیشویی کسری از پرسنل خبره استفاده میکنیم تا فرش های دست بافت که ازحساسیت بالا برخوردار هستند آسیب نبینند

شستشوی فرش دستباف در قالیشویی آپادانا

شستشوی فرش ماشینی با استفاده از دستگاه های اتوماتیک که منجر به سلامت فرش میشود ما در قالیشویی کسری سعی بر تداوم همکاری داریم تا در خدمت شما همشهریان پاسداران باشیم

شستشوی فرش قالیشویی آپادانا
تعمیرات فرش قالیشویی آپادانا

تعمیرات فرش ازگل

ارائه خدمات ترمیم و بازسازی فرش در قالیشویی کسری در تمامی سطوح خدمات زیر صورت می‌گیرد:
رفع محل سوختگی، رنگ‌دادگی بافت‌های فرش به یکدیگر و انجام خدمات رفوگری با در نظر گرفتن مواد اولیه تشکیل‌دهنده فرش‌ها و رنگ آن‌ها انجام می‌شود. همچنین خدماتی من جمله ریشه‌کشی برای فرش‌هایی که ریشه‌های آن‌ها از بین رفته یا شیرازه دوزی برای فرش‌هایی که دوخت اصلی حاشیه فرش آن‌ها در حال از هم گسستن است

ما در قالیشویی کسری شعبه ازگل آماده ارائه انواع خدمات فرش هستیم.ما این ضمانت را به شما عزیزان میدهیم که با یکبار انجام خدمات قالیشویی در این مرکز به مشتری همیشگی ما تبدیل خواهید شد.

تعرفه قالیشویی

توافقی
از متری
توافقی
از متری
phone-logo-CA0ABEDEEB-seeklogo.com_.png
تلفن سراسری

امتیاز شما

میانگین امتیازها 5 / 5. تعداد امتیاز ها: 1