_

شستشو با مواد ضدعفونی
با رعایت پروتکل های بهداشتی

تلفن:
1581

قالیشویی ارزان ونک یکی از بهترین قالیشویی‌ها در تهران و یکی از شعب قالیشویی بزرگ کسری در این کلانشهر است که می‌توانید از خدمات متنوع این شرکت استفاده کنید.

قالیشویی در محله جنت آباد

قالیشویی کسری در ونک با رعایت موارد بهداشتی و رعایت کامل موارد پروتکل‌های اجتماعی سعی دارد تا نظافت و تمیزی فرش‌های شما را بازگرداند . در این راستا تلاش ما بر آن است تا با رعایت اصول بهداشتی، این وظیفه خطیر را به درستی انجام دهیم. این مجموعه با دارا بودن شعب بسیار در سراسر تهران مانند شعبه قالیشویی شریعتی و همچنین شعبه قالیشویی ظفر و دیگر شعب در تهران بزرگ توانسته دغدغه بسیاری از شما عزیزان در این مناطق را برآورده کند. این قالیشویی تمامی فرش و قالی‌های شما را با دستگاه‌های تمام اتوماتیک و بهترین مواد و متریال‌های شستشو، مانند روز اول تحویل می‌دهد. علاوه بر این خدمات ارزنده دیگری مانند شستشوی مبل در منزل و رفوگری فرش و ریشه زنی فرش ها چه دستباف و چه ماشینی در این قالیشویی انجام می‌شود. سابقه طولانی و اعتماد بسیاری از مشتریان به این قالیشویی باعث شده تا به یکی از بهترین قالیشویی‌های تهران تبدیل شود. پس اگر می‌خواهید خدمات بی نظیر ما را تجربه کنید همین الان با شماره زیر 1581 بگیرید و فرش و قالی‌های خود را با خیال راحت به ما بسپارید.

قیمت قالیشویی ونک

شستشوی فرش‌های شما در قالیشویی کسری در درجه اول با بهترین مواد و متریال شستشو انجام خواهد شد و ثانیا قیمت شستشو قالی‌ها نیز طبق تعرفه اتحادیه قالیشویی استان تهران است و قیمت شستشوی قالی 24 متری، 12 متری، 9 متری و 6 متری و همچنین قالی‌های با متراژ و سایز های نامتعارف بر طبق همین اساس خواهد بود. بنابراین شما عزیزان و دوستان محترم از بابت قیمت‌ها هیچگونه نگرانی را نداشته باشید.

شستشوی مبل با بهترین مواد

قالیشویی کسری این افتخار را دارد که با تنوع خدمات خود در سرتاسر تهران تمامی نیازهای عزیزان در شهر تهران و اطراف تهران را در زمینه نظافت و خدمات منزل برآورده کند و یکی از همین خدمات شستشوی انواع مبلمان است که در این مرکز انجام می‌شود و برای تمیزکاری مبلمان خود کافیست با ما تماس بگیرید و در کمترین زمان ممکن همکاران ما در محل حاضر شوند و در کوتاه‌ترین زمان و با دقت بسیار مبل‌های شما را تمیز مثل روز اول تحویل دهند.

پس از شستشوی مبل‌های خود توسط کارشناسان مبلشویی شرکت کسری متوجه تفاوت ها با سایر شرکت های قالیشویی خواهید شد. پش همین الان گوشی تلفن خود را بردارید و با شماره چهار رقمی 1581 تماس بگیرید و مبل‌های خود را در هر اندازه  ابعاد و تعدادی به ما بسپارید.

قالیشویی کسری در ونک

متخصص در شستشو انواع فرش

اگر در تهران به دنبال قالیشویی پیشرفته و با قدمت بالا هستید که به آن اطمینان کنید و قالی های با ارزش و دستباف خود را به آن بسپارید، راه را درست آمده اید ما در قالیشویی کسری تمامی قالی‌های ارزشمند شما را با حساسیت تمام و با ظرافت کامل می‌شوییم. کافیست به ما اطمینان کنید و با ما تماس بگیرید.

دستگاه تمام اتوماتیک قالیشویی ونک
دستگاه های اتوماتیک
تحویل سریع قالیشویی
تحویل بصورت لول
تعمیر فرش قالیشویی ونک
مرمت و بازسازی فرش
تضمین کیفیت
قیمت مناسب
تماس شبانه روزی
تحویل فوری

دستگاه‌های قالیشویی کسری تمام اتوماتیک هستند،این دستگاه‌ها هم باعث صرفه جویی در زمان می‌شود هم دقت شستشو را چند برابر می‌کند. توجه به حساسیت‌های مشتریان دغدغه ما است.

شستشوی تمام اتوماتیک قالیشویی آپادانا

شستشوی فرش دستبافت با دقت چند برابری انجام می‌شود در این باب ما در قالیشویی کسری از پرسنل خبره استفاده می‌کنیم تا فرش‌های دست بافت که از حساسیت بالا برخوردار هستند آسیب نبینند.

شستشوی فرش دستباف در قالیشویی آپادانا

شستشوی فرش ماشینی با استفاده از دستگاه های اتوماتیک که منجر به سلامت فرش می‌شود ما در قالیشویی کسری سعی بر تداوم همکاری داریم تا در خدمت شما همشهریان ونک باشیم.

شستشوی فرش قالیشویی آپادانا
تعمیرات فرش قالیشویی ونک

تعمیرات فرش ونک

ارائه خدمات ترمیم و بازسازی فرش در قالیشویی کسری در تمامی سطوح خدمات زیر صورت می‌گیرد:
رفع محل سوختگی، رنگ‌دادگی بافت‌های فرش به یکدیگر و انجام خدمات رفوگری با در نظر گرفتن مواد اولیه تشکیل‌دهنده فرش‌ها و رنگ آن‌ها انجام می‌شود. همچنین خدماتی من جمله ریشه‌کشی برای فرش‌هایی که ریشه‌های آن‌ها از بین رفته یا شیرازه دوزی برای فرش‌هایی که دوخت اصلی حاشیه فرش آن‌ها در حال از هم گسستن است

ما در قالیشویی کسری شعبه ونک آماده ارائه انواع خدمات فرش هستیم.ما این ضمانت را به شما عزیزان میدهیم که با یکبار انجام خدمات قالیشویی در این مرکز به مشتری همیشگی ما تبدیل خواهید شد.

توافقی
از متری
توافقی
از متری
phone-logo-CA0ABEDEEB-seeklogo.com_.png
تلفن سراسری
سوالات متداول

بهترین روش برای شستشوی فرش‌ها، استفاده از خدمات قالیشویی حرفه‌ای مانند قالیشویی یوسف آباد است.

معمولاً فرش ها در عرض 2 تا 3 روز شسته و خشک می شوند. با این حال، این زمان ممکن است بسته به حجم کار قالیشویی متفاوت باشد.

بله،  این خدمات برای ترمیم سوراخ ها، پارگی ها و سایر آسیب های فرش شما مفید است.

امتیاز شما

میانگین امتیازها 0 / 5. تعداد امتیاز ها: 0