قالیشویی کسری، متخصص در شستشوی انواع فرش، مبل و موکت

ما برای تمیز کردن و شستشوی هر نوع فرش تخصص و تجربه کافی را داریم. هر نوع فرش بسته به نوع بافت و جنس نیازمند روش های به خصوصی برای شستشو و ترمیم است.

پس همین حالا با ما تماس بگیرید و این فرصت طلایی را از دست ندهید.

header slide

راه های تماس

سه راه متفاوت برای تماس با قالیشویی کسری وجود دارد. اولین راه ، بر دکمه رزرو آنلاین سایت کلیک نموده و سفارش خود را ثبت نمایید. دومین راه ، به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن شرکت می باشد:

انتخاب قالیشویی مکانیزه برای شستشویی بهتر بسیار مهم است

با استفاده از بهترین مواد شوینده و دستگاه های قالیشویی روز دنیا، بهترین خدمات رسانی را برای مشتریان فراهم کرده ایم. قالیشویی کسری از سال 1382 تا بحال سابقه زیادی در امر شستشوی انواع فرش های های دستباف و ماشینی، بالاترین کیفیت و رضایت را در تمام نقاط تهران جلب نموده است. همچنین با بهره گیری از روش های شستشوی مخصوص هر فرش و همچنین ماهرترین پرسنل، بهترین خدمات جهت خدمت رسانی به مردم را فراهم آورده است.

قالیشویی کسری یک قالیشویی مکانیزه,مدرن است

شستشوی فرش و قالی

شستشوی کامل فرش با استفاده از مواد شوینده ی استاندارد و کاملا خنثی انجام میگیرد، چرا که محیط های اسیدی یا قلیایی به فرش آسیب میرساند

رنگ برداری فرش

هنگامیکه خود فرد اقدام به شستشوی فرش دستبافت در منزل میکند احتمال ایجاد تداخل رنگ در فرش وجود دارد، فرش دستبافت از خود رنگ پس می دهد و معمولا رنگهای تیره وارد قسمتهای روشن فرش شده و چهره بدی به گلها و نقشه فرش می دهد

رفو و بازسازی فرش

قرار دادن گلدان روی فرش، قرار گرفتن فرش در فضای مرطوب، شستشوی فرش با مواد شوینده نامناسب و ریختن مایعات روی فرش آن را در معرض پوسیدگی قرار می‌دهد که با رفوگری برطرف میگردد.

ریشه زنی فرش و قالی

یکی از قسمت هایی که فرسودگی فرش را نمایان میکند ریشه فرش می باشد. اما اگر ریشه فرش از بین رفته باشد، یا ریشه ریخته باشد، یا پاره شده باشد میتوان فرش را به حالت اولیه بر گرداند.

شستشوی با دستگاه های خودکار

ما برای ارائه شستشویی عالی از بهترین و به روزترین دستگاه های نیمه خودکار و تمام خودکار استفاده می‌کنیم تا فرش ها آسیب نبینند.

استفاده از مواد شوینده مرغوب

ما برای ارائه شستشویی عالی از مواد شوینده مرغوبی استفاده می کنیم که کاملا مختص فرش بوده و به تار و پود آن آسیب نمی زند.

ارائه ضمانت برای کلیه خدمات

ما برای تمامی خدمات خود به شما مشتریان گرامی ضمانت می دهیم، زیرا قالیشویی کسری به کیفیت خدمات خود مطمئن است.

این افتخار ماست که در خدمت شما باشیم

از حضور شما در وبسایت قالیشویی کسری خرسندیم

شرکت خدمات شستشو کسری در تهران به تازگی شروع خدمات آنلاین با استفاده از تکنولوژی روز در زمینه فرش و موکت آغاز کرده است.از این پس شما نیز می توانید خدمات  مورد نیازتان را در وب سایت قالیشویی کسری به راحتی انتخاب و رزرو نمایید .شرکت قالیشویی به تازگی بخش سفارش آنلاین را نیز راه اندازی کرده است .هم اکنون در سایت ما موجود می باشد.

کیفیت شستشو

مبلشویی

تعدد شعب

تمام نقاط تهران

تنوع خدمات

تمامی تیم متخصص شرکت کسری سعی دارند خدماتی ارائه نمایند که مورد رضایت تمامی مشتریان باشد .تمامی هدف کارکنان شرکت کسری، رضایت شما مشتریان عزیز با هر نوع سلیقه و تخصصی می باشد.چرا که رضایت شما باعث بقای ما میشود. و همچنین شما باعث معرفی دوستان و آشنایان خود میشوید.

خدمات استاندارد

تمامی خدمات شرکت کسری با تعرفه اتحادیه قالیشویان تهران ارائه می شود و مطابق با استاندارد های روز انجام می شوند. شرکت کسری سیستم ها و دستگاه های خود را با جدید ترین دستگاه ها در جهان هماهنگ می نماید .امنیت دستگاه های قالیشویی کسری از این نظر مطابق با استاندارد های روز جهان بوده و به طور ۱۰۰٪ تضمین می شوند .هدف ما فقط و فقط رضایت شما مشتریان عزیز است.

قالیشویی آنلاین کسری

یکی از قدیمی ترین قالیشویان آنلاین پایتخت، عضو رسمی و معتبر اتحادیه قالیشویان بهترین شستشوی اعلا با دستگاههای تمام اتوماتیک و مجهز به گرمخانه گازی متخصص در شستشوی فرشهای گل ابریشم و نفیس، آبکشی کامل با اصول مذهبی .خدمات : رنگبرداری ، رفوکاری ، چرم دوزی ، ریشه زنی و اتو

مقالات سایت

نحوه پاک کردن لکه وایتکس
نحوه پاک کردن لکه وایتکس
29 جون 2024 دسته بندی نشده, قالیشویی در تهران, مطالب

استفاده از وایتکس به عنوان یکی از شوینده‌های پرکاربرد معمولی است که در تمیز کردن

ادامه مطلب