قالیشویی کسری در زعفرانیه

0
(0)

قالیشویی کسری در زعفرانیه

قالیشویی کسری در محله زعرفانیه آماده خدمات رسانی است. اجازه دهید که ما سرویس شست و شوی مبلمان و فرش را برای شما محیا کنیم. ما بهترین کارکنانمان را به محل ارسال می‌کنیم تا زندگی دوباره‌ای را به اتاق نشیمنتان بیاورند. زمانی که پروسه شست و شو تمام شود، لوازم به سرعت شروع به خشک شدن می‌کنند و آماده استفاده توسط اعضای خانواده می‌شوند

قالیشویی کسری در محله زعفرانیه

فرش‌ها این عناصر زیبایی بخش خانه ما، باعث بهبود ظاهر و شخصیت محیط خانه شوند. فرش‌ها عموما تحت تاثیر رفت و آمد بسیاری هستند، این فرش‌ها در مسیرهای پر رفت و آمد قرار می‌گیرند تا علاوه بر بهبود نمای بصری در بهبود حس قدم زدن در محیط خانه نیز موثر باشند. کاملا واضح است که در صورت رفت و آمد بالا بر روی فرش‌ها کثیف شدن آن‌ها اجتناب ناپذیر است. موکت‌ها و مبلمان خانه نیز از این قاعده مستثنی نیستند و نیازمند شست و شو و تمیزکاری دوره‌ای هستند.

وقتی صحبت از زعفرانیه می‌شود، آب و هوایی دلنشین در ذهن ما ایجاد می‌شود. موقعیت جغرافیای ویژه رعفرانیه باعث شده که اماکن مهمی در این منطقه ساخته شود. از این اماکن مهم می‌توان سفارت‌های مختلف تا فرمانداری، دانشگاه و موزه را نام برد. این منطقه به دلیل قرار داشتن روی گسل شمال تهران در معرض خطر زلزله قرار دارد.

امتیاز شما

میانگین امتیازها 0 / 5. تعداد امتیاز ها: 0

آخرین مطالب سایت

بهترین قالیشویی در تهران

جواب دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *