روش های از بین بردن انواع لکه های مرطوب از روی مبل

۰
(۰)

قالیشویی کسری : یکی از دغدغه های خانم های خانه دار تمیزکاری منزل و وسایل خانه می باشد که هرچه حساستر و وسواس داشته باشند این موضوع برای آنها روزانه به یک معضل بزرگ تبدیل می شود. اگر جزو افراد حساس باشند و با لکه های عجیب و غریب بر روی مبل های خانه رو به رو شوند حسابی عصبانی و کلافه می شوند. اما جای نگرانی نیست ما اینجا هستیم تا انواع روش های ازبین بردن لکه های مرطوب از روی مبل را به شما آموزش دهیم.

کلیک کنید: بهترین روش پاک کردن لکه قدیمی از روی فرش

روش های از بین بردن انواع لکه های مرطوب از روی مبل

چگونه لکه های مرطوب را تمیز کنیم

اگر زمانی به عنوان بهترین زمان برای یافتن لکه روی مبل یا صندلی وجود دارد، آن زمان درست پس از ایجاد لکه خواهد بود. یک لکه مرطوب می تواند بسیار راحت تر از پارچه روی مبل خارج شود، زیرا زمان مناسب برای نفوذ در آن را نداشته است.

برای لکه های مرطوب، توصیه ما برای از بین بردن لکه این است که یک پارچه خشک بردارید و به آرامی روی لکه فشار دهید تا بیشتر از این مواد مرطوب به داخل مبل نفوذ نکند و  آن ماده مرطوب که میتواند : چای یا قهوه، شکلات، انواع سوپ و … باشد، سریعا خارج شود. این کار را به آرامی انجام دهید. اگر با شدت این کار را انجام دهید، این عمل شما می تواند لکه را بیشتر پخش کند و نواحی بیشاری را کثیف کند.

اگر مقداری از لکه روی پارچه مبل باقی ماند، از مقدار کمی صابون ظرفشویی ملایم به همراه مقداری آب استفاده کنید و روی پارچه بمالید.پارچه را بیش از حد با آب خیس نکنید. نکته کلیدی این است که پارچه مرطوب باشد اما خیلی خیس نشود.

پارچه مرطوب را روی نقطه مورد نظر بمالید و پارچه را به آرامی فشار دهید و یک بار دیگر آن را بمالید. هدف باید جذب لکه و مالش بیشتر آن به پارچه باشد. مالش شدید می تواند رنگ پارچه در آن ناحیه را تحت تاثیر قرار دهد.

پس از پاک شدن لکه، مطمئن شوید که قسمت را دوباره به آرامی با یک پارچه خشک پاک کنید. پس از اتمام این فرآیند، لکه شما باید از روی مبل مورد نظرتان پاک شده باشد. اگر لکه همچنان باقی ماند، بهتر است آن را توسط یک متخصص تمیز کنید.

 

اگر نیاز به متخصص در این زمینه دارید با قالیشویی کسری تماس بگیرید

۰۲۱۶۶۱۷۷۵۳۶

امتیاز شما

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد امتیاز ها: ۰

آخرین مطالب سایت

بهترین قالیشویی در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *